درگیری مرگبار برادران افیونی هنگام مصرف مواد مخدر / بساط مواد مخدر + عکس

[ad_1]درگیری مرگبار برادران افیونی هنگام مصرف مواد مخدر / بساط مواد مخدر + عکس

درگیری مرگبار برادران افیونی

ماه ایران : پسر جوان که برادرش را پای بساط مواد مخدر به قتل رسانده بود، به جنایت اعتراف کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۸ تیر و از طریق مرکز فوریت های درمانی جوانی که از ناحیه گردن مورد اصابت ضربات جسم تیز قرار گرفته بود به بیمارستان امیرالمؤمنین منتقل، بلافاصله اقدامات درمانی از سوی تیم پزشکی انجام اما با توجه به شدت جراحات وارد شده، جوان مصدوم بنام «بهرام» ۲۸ ساله فوت می کند.

با اعلام خبر مرگ جوان مصدوم به مأموران انتظامی حاضر در بیمارستان، تحقیقات اولیه از همراهان متوفی انجام شد؛ برادر مقتول بنام «مصطفی» ۳۰ ساله که به همراه همسر خواهرش بنام احمد۴۰ ساله در بیمارستان حضور داشت در اظهارات اولیه عنوان داشت: به همراه برادرم در نزدیکی محل سکونتمان واقع در منطقه مرتضی گرد – خیابان ولیعصر به صورت پیاده در حال تردد بودیم که سرنشینان دو دستگاه موتورسیکلت به قصد زورگیری به سمت ما حمله ور شدند. برادرم در برابر آنها مقاومت کرد که مورد اصابت ضربات چاقوی آنها قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور رئیس شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی بخش آفتاب، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که در محدوده زمانی ۲۱ تا ۲۲ شب هیچگونه گزارشی مبنی بر زورگیری منجر به ضرب و جرح به کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی اعلام نشده اما در همان ساعت و تاریخ، گزارش نزاع و درگیری خانوادگی دقیقا به نشانی محل سکونت مقتول و برادرش واقع در منطقه مرتضی گرد – خیابان ولیعصر به کلانتری اعلام شده است.

درگیری مرگبار برادران افیونی : با توجه به اطلاعات اخیر، تحقیقات از خانواده مقتول بویژه برادر مقتول در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت، برادر مقتول همچنان همان اظهارات اولیه اش مبنی بر زورگیری از وی و برادرش را مطرح می کرد اما در ادامه لب به بیان حقیقت گشود و عنوان داشت که برادرش توسط وی مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است.

درگیری مرگبار برادران افیونی: برادر مقتول که به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد، پس از اعتراف به ارتکاب جنایت و قتل برادرش به کارآگاهان گفت : برادرم داخل خانه بود که من به خانه آمدم. او در حال مصرف مواد مخدر بود که با یکدیگر مشاجره پیدا کردیم. برادرم شروع به فحاشی کرد و من با چاقوی آشپزخانه چند ضربه به او زدم. مادرم قصد جدا کردن ما را داشت اما قادر به این کار نشد. زمانی که برادرم روی زمین افتاد، بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردیم اما پس از چند ساعت فوت کرد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اخبار حوادث

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *