درمان کرم خوردگی دندان با غرغره کردن روغن

[ad_1]

بهترین روش های خانگی برای درمان کرم خوردگی دندان 

کرم خوردگی دندان  یا همان پوسیدگی دندان یکی دیگر از علایم مهم بیماری ها و عدم تعادل در بدن است . سلامت دندان ها را با مواد مغذی سالم سالم ، بهداشت و … حفظ کنید نه با استفاده از فلوریدا و دندان پزشک.کرم خوردگی دندان

کرم خوردگی دندان

علل پوسیدگی و اصطلاحا کرم خوردگی دندان

کرم خوردگی یا همان پوسیدگی دندان به علل مختلفی ایجاد می شود مثل کمبود چربی محلول در آب دو ویتامین (بیشتر ویتامین a و d ) ، رعایت نکردن استاندارد های غذایی ، کمبود مواد معدنی ، بالا که به طور طبیعی در حبوبات و غلات وجود دارد.

کرم خوردگی دندان

توصیه هایی برای جلوگیری و رفع کرم خوردگی دندان

چطور می توانیم به طور طبیعی پوسیدگی دندان را درمان کنیم : 

– حذف شکر : 

اگر می خواهید دندان های سالمی داشته باشید از غذاهای حاوی شکر مصرف نکنید . باکتری ها دهان از شکر تغذیه می کنند ، شکر کمبود کلسیم و مواد معدنی را در پی دارد چون اسیدی است.

– مصرف غذاهای مغذی :

مصرف چربی های محلول ، ویتامین و مواد معدنی از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند و برای مبارزه با پوسیدگی دندان باید رژیم غذایی مناسب مثل مصرف سبزیجات و غذاهای حاوی چربی های طبیعی مثل آووکادو و روغن نارگیل و مغز هاست.

روش قرقره کردن روغن برای درمان کرم خوردگی دندان: 

کرم خوردگی دندان

درمان طبیعی کرم خوردگی دندان با روغن نارگیل

قرن هاست که قرقره کردن روغن برای رفع سموم دهان استفاده می شود و به همین منظور شما باید دهان را با یک قاشق روغن نارگیل ۲۰ دقیقه شت و شو دهید و بعد بیرون بریزید.

ابتدا می توانید از ۳ – ۴ دقیقه شروع کنید . قرقره کردن دهان برای درمان بیماری های مثل ورم لثه ، سر درد ، و … موثر است.

– از خمیر دندان طبیعی استفاده کنید :

خمیر دندان هایی که فاقد فلوراید هستند معمولا گران و برند هستند اما می توانیدبا استفاده از این مواد در منزل خمیر دندان درست کنید.

۱/۴ قاشق جوش شیرین – ۱/۲ قاشق روغن نارگیل – ۱ قاشق آب – ۱/۴ قاشق عرق نعناع

می توانید به طور طبیعی کرم خوردگی دندان را درمان کنید . بیشتر مردم بر این باورند که امکان درمان طبیعی برای کرم خوردگی دندان وجود ندارئ و باید دندان پزشک مراجعه کنید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *